Best price for GRAND HOTEL POMORIE from 0, EUR for night

Book hotel with the best price
Pomorie, Bulgaria
Локација: е на само 100 метри од плажа, центарот на Поморие е на 300 метри од хотелот. Сместување: има 175 сместувачки единици. Сите сместувачки единици се удобни и модерно опремени и поделени во неколку категории. Агенцијата Одеон Ворлд Травел нуди стандардни соби и апартмани. Сите сместувачки единици имаат бања, фен, ТВ, телефон, клима уред, сеф, мини бар и балкон. Содржини: главен ресторан со летна градина што служи оброци на табла. Исто така, има 2 a la carte ресторани и 3 барови каде гостите можат да уживаат во освежителни пијалоци и лесни оброци. Гостите имаат на располагање лоби бар, бар со панорамски поглед на море, паркинг, бесплатен Wi-Fi во целиот хотел, банкомат, продавница и изнајмување автомобил, 3 отворени базени, медицински спа центар за рехабилитација со третмани со кал и масажи.Затворен базен со солена минерална вода, сауни, парна бања, турска бања, простории за релаксација, ледена соба, џакузи, фитнес салата, спортска сала и фудбалски терен.

show more

The information and photos on the page describing the hotel / villa are strictly informative and are taken from our partners or from their presentation sites. The pictures on the site are generic and cannot be considered contractual, they represent our permanent effort to provide information about the accommodation units. We try daily to update this information, but we do not guarantee that they are complete, updated or contain no errors. We recommend that you consult the official websites of the hotels or request updated information to our agency.

Rates and availabilites of offers are valid at this time!